Proč TomTom Business Solutions ?

Využijte svůj potenciál !

KeyboardFocusTomTom Business Solutions je aktivní ve 22 státech a přináší svým uživatelům celkovou denní úsporu přes 1,5 mil. EUR. Je nejrychlejší rostoucí platformou v oblasti fleet management, jedná se o celoevropské řešení s důrazem na další rozvoj a nové technologie. Zahrnuje oblast řízení a správy vozového parku, ale i ekonomiku, bezpečnostost jízdy a ochranu životního prostředí. Velká pozornost je věnována technickému zabezpečení. Řešení je vhodné pro drobné uživatele, díky dobré integraci i pro rozsáhlé projekty a velké společnosti.

  

Klíčové oblasti TomTom Business Solutions:

  • efektivní nasazení vozidel a pracovníků v terénu
  • správné jízdní návyky řidičů, ekonomická jízda
  • zvýšení bezpečnosti jízdy, nižší nehodovost, méně stresu
  • snížení dopadu na životní prostředí

 

Rok 2011 v číslech

20. prosince 2011 TomTom oznámil, že službu Webfleet využívá již 175.000 aktivních uživatelů. To znamená nárůst o nových 30% jednotek oproti začátku roku, kdy bylo registrováno 134.000 uživatelů. Webfleet tak opět získal prvenství jako nejrychleji rostoucí platforma fleet managementu. TomTom upevnil svoji vedoucí pozici v tomto segmentu díky kontinuálnímu vývoji a podpoře svých zákazníků. V současné době zajišťuje aktivní podporu ve 22 státech, používat lze v rámci celé Evropy.

Thomas Schmidt, výkonný ředitel TomTom Business Solutions k tomu dodává: "Naše prosperující partnerská síť, využívající pokročilou technologií a IT infrastrukturu, pomáhá zákazníkům realizovat denní úsporu ve výši přes 1,5 milionu EUR. Naše organizace neustále zvyšuje laťku profesionality a kvality péče o zákazníka".

 

Špičková infrastruktura IT zajišťuje špičkovou službu

Servery Webfleet zpracují ve špičce každou vteřinu 1000 zpráv z mobilních jednotek. Každá zpráva / informace je odbavena nejdéle do 20-ti milisec. Servery jsou nepřetržitě zajištěny nezávislými záložními zdroji elektrické energie o výkonu 4 MW. Nezávislé měření světových internetových serverů prokázalo, že služba Webfleet má reakční dobu odpovědi (response time) šestou nejrychlejší na světě a v dostupnosti (availability) zaujala první místo v pomyslném světovém žebříčku.

Servery služby Webfleet každý den zpracují -

- více než 700.000 jízd

- více než 700.000 hodin řízení

- přes 25.000.000 ujetých kilometrů

- více než 50.000.000 zpráv

- přes 3.500.000 litrů PHM (což odhadem ušetří 300.000 litrů PHM a 10.000 tun CO2)

 

Řešení využívá v praxi mnoho uživatelů, kteří každým dnem z jeho nasazení profitují. Získejte stejné výhody i Vy a kontaktujte nás ještě dnes, co nejdříve se Vám ozveme!

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě